סטודיו כחומר ביד היוצר

באיזור ירוק ושלו, נמצא הסטודיו כחומר ביד היוצר

סטודיו כחומר ביד היוצר

באיזור ירוק ושלו, נמצא הסטודיו כחומר ביד היוצר

אודותיי

מאז ילדותי אהבתי להתעסק באומנות. הייתי ממחזרת חומרים שונים, ויוצרת מהם דברים שימושיים.

בבגרותי צעדתי בתלם, מגמת פיזיקה וכימיה, לימוד סיעוד ורפואה אלטרנטיבית. בעלי ואני הקמנו מפעל משפחתי למוצרי אלקטרוניקה ברמה בין לאומית- מפעל שיקום בו מועסקים עשרות נכים. כל זאת תוך כדי גידול משפחה ענפה.

בהגיע גיל הפנסיה, החלטתי להתעסק באומנות. למדתי בשלוחת בצלאל ברוממה ירושלים, ומשם ישר להקמת בית לאומנויות לזכות את הרבים בהנאה שביצירה. 

למגע בחומר תחושה נפלאה, מהנה (ואפילו ממכרת) המגע עם החומרים הללו הוא מגע עם הטבע, הבריאה והאדמה.

העבודה בחומר מאפשרת משחק אין סופי, בשילוב הדמיון וההתבוננות במציאות הקיימת. העיסוק בחומר על כל גווניו מפתיע כל פעם מחדש

התחלתי בהתנדבות בבית גיל הזהב, בסדנאות לנשים אחרי לידה, סדנאות לעמותת אדווה, למאותגרים בפוריות, והתנדבות ביד תמר לחולים כרוניים.

בזמן הקורונה סדנאות מטעם הרווחה לנשים שרוצות זמן איכות והיו זקוקות לצאת מהבית להתאוורר.

יש לי גישה מיוחדת למאותגרים למדתי סיעוד, אחות מוסמכת, חינוך מיוחד במכון פויירשטיין למדתי את התוכנית העשרה אינסטרומנטלית, התמחיתי ועבדתי עם קשישים ונכים.

כעת פתחתי את הסדנא שלי לסדנאות חד פעמיות למי שרוצה ללמוד, להתנסות וליהנות מהדרך, ולצאת עם יצירה אישית, שימושית, תוך הנאה, חברתית, קולקטיביות עם יצירתיות.

הסדנא מציעה מגוון רחב של אפשרויות עשייה.

הסטודיו

אודות המקום: הסטודיו כחומר ביד היוצר- המקום לזמן איכות. מקום קסום ליצירה בחומרי הטבע השונים. חימר, קרמיקה, עץ, אבן וזכוכית.

אין צורך בידע ובניסיון קודם.

כחומר ביד היוצר נולד להיות מקום ליצירה, מקום של רוגע ושלווה, יחד עם חוויה חברתית מהנה.

המקום נמצא בטבע, בבוסתן בין העצים.

ובעת הצורך בתוך מבנה ממוזג.

ממליצים עליי

אריה ויהודית הלברשטט
קרא עוד
ממליצים מאד על החוג של אסנת נכטילר! יצירתיות, צבעוניות, ותוצרים יפיפים, ושמושיים! ארבעה מילדינו למדו אצלה. ילדינו נהנו מאד מהדרכתה המקצועית והנעימה של אסנת, חוג שהוא חוויה!
א' כהן
קרא עוד
בכל שנה כשביתי נרשמת לחוג, היא עוזבת בסביבות חנוכה מפני שטוענת שהחוג משעמם קשה לאתגר אותה. השנה, בחוג קרמיקה היא נהנת מאד, היה מהנה, ומענין, וכעת נרשמת עם החברות להמשך החוג בחודשי הקיץ. תודה לך, נמליץ עליך
ישראלי
קרא עוד
שלום וברכה, לפני כשנה עברנו דירה בננו בן ה 9, התקשה להתרגל למעבר הוא היה כעוס, עצבני ורגיש החלטנו לשלוח אותו לחוג של אסנת, ומאז הוא מאושר. כל שבוע יוצר, ומכין יצירות נפלאות, כלים יפים ומיוחדים, תמונות ואפילו תכשיטים הכל מעשה ידיו. הוא מקבל הסברים מדויקים. והכל באוירה נעימה, רגועה ושמחה שאסנת היקרה משרה. כמובן שבננו לא מסכים לפספס שום מפגש. ומחכה מאוד למפגש השבועי הבא.
ישראלי
קרא עוד
ממליצים בחום!!! בתנו אוהבת במיוחד את יום שני בזכות חוג הקרמיקה. העבודה תמיד באווירה נעימה ורגועה והתוצאות מקסימות ונותנות סיפוק רב! מומלץ ביותר!
ישראלי
קרא עוד
קנינו ערכת קרמיקה של עשה זאת בעצמך מכחומר ביד היוצר. יצרנו פמוטים בקלות ובהנאה. נותר לנו חימר ממנו יצרנו מובייל. שמחים שקנינו, וממליצים גם לאחרים על קניה זו.
הקודם
הבא

תופתעו לגלות שגם אתם יכולים